Encyklopedia Minisowa: Galaxy at War
 
Nazwa: Galaxy at War
Data wydania: 2009
Ilość figurek: 40
Ilość mando figurek: 0

„Collect General Grievous , Asajj Ventress Kit Fisto, Ahsoka Tano, Anakin Skywalker, and all your favorite characters from the The Clone Wars animated televiosion series”

Galaktyka w wojnie, jak mówi tytuł. W rzeczy samej tak w tym boosterze jest. Ponownie przenosimy się do animowanego serialu Wojny Klonów i mamy okazję zagrać figurkami właśnie z niego. W odróżnieniu od The Clone Wars w Galaxy at War możemy znaleźć figurki tylko z Wojen Klonów i pierwszego sezonu serialu pod tym samym tytuem.

Zalety:
-Bardzo przydatne CE dla republiki których próżno szukać w innych boosterach.
-mimo niewielkiej liczby figurek, te z frakcji niezależnych są bardzo przydatne.

Wady:
-klony z republiki to kopie klonów ze starych zestawów, zmienił się tylko rysunek, natomiast jakość bardzo zmalała.


General Whorm Loathsome - Very Rare 11/60 (Separatist) (Karta: Przód, Tył)
Jeden z kluczowych dowódców w armii separatystów. Rozdaje on sojusznikom (nie tylko droidom, jak to było u separatystów do tej pory) umiejętność Twin Attack, czyli dodatkowy atak, znacznie zwiększający zadawane obrażenia.
General Skywalker - Rare 29/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Kolejna wersja Anakina, tym razem jedna z lepszych, przedstawiająca go jako dowódcę armii klonów. Daje on bonus dla sojuszników atakujących przyległych wrogów, co znacznie wspiera klony wlalczące wręcz, lub te którym przyszło w danej chwili walczyć w zwarciu.Cad Bane - Very Rare 35/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Łowca nagród, zabójczy zarówno w serialu jak i w grze Posiada on możliwość zadania potężnych obrażeń , ciężko go trafić i łatwo dopakować różnymi CE. Dzięki tym zdolnościom Cad jest jedną z najlepszych figurek w grze, ale i jedną z najdroższych (na serwisach takich jak Allegro czy Ebay Cad Bane chodził nieraz po 180-200zł)R7 Astromech Droid - Uncommon 37/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Figurka, a raczej to, że jest we frakcji niezależnych, to prawdziwa rewolucja w grze. Posiada ona bowiem możliwość zamykania i otwierania drzwi na odległość. Umiejętność ta dostępna dla niewielu frakcji teraz stała się powszechna i R7 stał się obowiązkiem we wszystkich squadach.
Brak

Opracował: Roach

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,175,193 unikalne wizyty