Galactic Spy
 

Star Wars Galactic Spy to ciekawa, bo całkowicie darmowa gra umieszczona na oficjalnej stronie StarWars.com. Gra wykorzystuje grafiki z Star Wars: Complete Locations na które nałożono mnóstwo dodatkowych postaci i smaczków, zadaniem gracza jest natomiast odnaleźć wszystkie jakich żąda w danej chwili gra.


W grze jest pięć plansz, pierwsza dostępna od razu, każda kolejna zaś odkrywana jest w miarę postępów na poprzednich. Na każdej z plansz znalazł się jakiś Mando-motyw, poniżej zaś ich przybliżenie.

UWAGA!!! Poniższe screeny są bardzo spoilerowe, gdyż zdradzają lokacje rzeczy które w ramach gry należy znaleźć. Jeśli chcesz całkowicie samodzielnie znaleźć wszystkie elementy na planszach, nie powinieneś ich oglądać!

Watto's Junkshop jest pierwszą, dostępną na start lokacją. Znajduje się tam tylko jeden Mando-element, to jest leżący na ladzie hełm Jango Fetta.


Mos Eisley Parade jest drugą lokacją gdzie trafiamy, minimalnie bogatszą w Mando-elementy. Znajduje się tam płachta z Kyr'besem oraz ukrywający się za rogiem żołnierz Straży Śmierci.


Departury Lounge jest najbogatsze w Mando-elementy! Znajdziemy tam bowiem Slave'a I (jedyny mando-element którego nie trzeba odszukać w ramach gry), Bobę Fetta oraz pięciu żołnierzy Straży Śmierci (Których odnalezienie zleca nam Ahsoka Tano w ramach "Questa postaci", co jest szczególnie fajne to to, że podpisany jest ten Quest jako "Find 5 Children of Mandalore").


Imperial Base jest przedostatnią lokacją na której to znajduje się tylko jeden Mando-element, to jest Boba Fett


Chalmun's Cantina jest ostatnią lokacją w grze, także tutaj znajdziemy jedynie jeden Mando-element, Jetpack Z-6.


Opracował: X-Yuri


 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 21,934,663 unikalne wizyty