Wydanie zbiorcze Star Wars: The Mandalorian Vol. 1 trafi do sprzedaży za 40 dni
Przewodnik Star Wars: Timelines ukaże się za 61 dni
Star Wars Legends: The Rebellion Omnibus Vol. 1 pojawi się za za 166 dni
Startuje Magazyn Rebelianci!
 
RebelsJako, że już dwudziesty stycznia, możemy napisać, że DZIŚ swą premierę ma pierwszy numer nowego magazynu związanego ze Star Wars o tytule Rebelianci.

Wydawcą jest Egmont, na okładce znajdziemy też oczywiście logo Disneya oraz firmy Panini - kojarzonej z rozmaitymi naklejkami. Za miesięcznik (który ma na puszczonej w sieć okładce dość awangardowo zaprezentowany zakres dat) przyjdzie nam zapłacić 9,99zł.

Na zawartość składają się dość standardowe dla takich magazynów elementy - komiks, artykuły, ciekawostki, konkursy i pewnie wiele więcej. Dodatkowo otrzymujemy też dwa prezenty - album na naklejki i miotacz światła. Co się dokładnie kryje pod tymi pojęciami pokażemy w aktualizacji newsa, gdy tylko uda nam się tenże magazyn zakupić. Album na naklejki jest tym samym o którym niedawno pisaliśmy, natomiast miotacz to latarka z nakładkami dzięki któremu możemy wyświetlać proste podobizny trzech postaci (kiedyś już był podobny gadżet dostępny, R2 z McDonalda, opisany na naszych łamach). Poniżej zdjęcia pozwalające lepiej przyjrzeć się całości.Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 20 stycznia 2015 00:01:09 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 17,839,208 unikalne wizyty