Mające miejsce we Wrocławiu Dni Fantastyki rozpoczną się za 43 dni
Mający miejsce w Białymstoku Polcon rozpocznie się za 77 dni
Dwunasta rocznica istnienia Manda`yaim będzie miała miejsce za 159 dni
Amerykańska premiera serialu The Mandalorian odbędzie sięza 173 dni
Mandaloriańskie figurki na Comic-Conie
 
GadżetyNa rozpoczynającym się dziś w nocy konwencie Comic-Con w San Diego odbędzie się również wystawa figurek Hasbro, obecnych i tych mających wyjść w przyszłości, przedstawiających między innymi Mandalorian, w tym Pre Vizslę i jego Straż Śmierci, Bobę Fetta czy Jodo Kasta. Prezentujemy je poniżej.


 
· Urthona dnia 22 lipiec 2010 09:00:15 · Drukuj
"Komandosi Imperium: Legion 501" już w księgarniach
 
KsiążkiOd wczoraj, tj. od 20 lipca, w naszym kraju zakupić można książkę autorstwa Karen Traviss, zatytułowaną "Komandosi Imperium: Legion 501", będącą kontynuacją serii "Komandosi Republiki". Liczy ona 504 strony, kosztuje 37,80 zł. Przekładem zajęli się Anna Hikiert i Andrzej Syrzycki.Byli prawą ręką Republiki. Teraz są żelazną pięścią Imperium…

Wojny Klonów się skończyły. Byli komandosi Republiki są rozproszeni. Darman i Niner służą pod dowództwem Lorda Vadera w legionie szturmowców, który poluje na ocalałych Jedi. Lecz nie tylko oni stają wobec takiego testu. Pod brutalnymi rządami Imperium dawne sojusze i nienawiści nie mają już znaczenia. Gdy nad galaktykę nadciąga nowa groźba, stary przyjaciel może okazać się śmiertelnym wrogiem…

 
· Urthona dnia 21 lipiec 2010 21:10:56 · Drukuj
Płatki śniadaniowe "Fetties" na Celebration V
 
Wieści ze ŚwiataNa konwencie Celebration V, który odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia w USA, rozdawane będą kolekcjonerskie pudełka z płatkami śniadaniowymi, ozdobione wizerunkami postaci z sagi, m. in. Greedo, Hana Solo, Admirała Ackbara czy Boby Fetta. Nosić będą one charakterystyczne nazwy jak np. "Fetties", "Wookiee Crisp" czy "Admiral Ackbar Cereal".
Będzie można zebrać ich szesnaście, a stworzono tylko 400 sztuk. Obrazki na nich narysowali Jeff Correll, Mattias Rendahl, Grant Gould, Bill Cable, Chris Reiff, Jeff Carlisle, Scott D.M. Simmons i Chris Trevas.

 
· Urthona dnia 20 lipiec 2010 18:10:15 · Drukuj
Zapowiedź trzeciego zeszytu "Blood Ties"
 
KomiksyW październiku do sprzedaży trafi trzeci zeszyt historii Fettów czyli "Blood Ties - A Tale of Jango and Boba Fett".

Boba Fett odkrywa, że jego ojciec pozostawił swoje dziedzictwo komuś o kim Boba nigdy nie słyszał. Udaje mu się wytropić tę osobę, jednak aby poznać przyczyny kryjące się za pośmiertną hojnością Jango, Boba Fett musi najpierw uratować tego człowieka przed armią łowców nagród, którzy chcą jego głowy!

Scenariusz jest dziełem Toma Taylora, rysunki i okładkę wykonał Chris Scalf. Cena 3,50 dolarów, 40 stron. 
· Urthona dnia 18 lipiec 2010 20:04:55 · Drukuj
Zapowiedź figurek Fettów
 
GadżetyFirma Medicom Toy zamierza wprowadzić na rynek dwie figurki przedstawiające Bobę i Jango Fettów. Znajdą się one w sprzedaży w czwartym kwartale 2010 r. i zapłacić za nie trzeba będzie dość sporo, gdyż jedna z nich kosztować ma 150 dolarów. Ich wysokości to 30.4 cm.


 
· Urthona dnia 18 lipiec 2010 19:56:47 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2018
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 11,154,695 unikalne wizyty