Mający miejsce w Łodzi Kapitularz rozpocznie sięza 15 dni
Mający miejsce w Toruniu Copernicon rozpocznie sięza 22 dni
Dwunasta rocznica istnienia Manda`yaim będzie miała miejsce za 68 dni
Amerykańska premiera serialu The Mandalorian odbędzie sięza 82 dni
"The Old Republic" Timeline #9 - Wojny Mandaloriańskie
 
Gry
Dziś na stronie gry The Old Republic ukazał się kolejny timeline, prezentujący tym razem historię Wojen Mandaloriańskich.

Kiedy Mandalore Ostateczny zebrał wszystkie klany i powiększył swoją armię o Neo-Konkwistadorów, miał nadzieję, że wciągnie Zakon Jedi w otwartą walkę. Jak nakazuje tradycja, Mandalorianie chcieli zostać największą potęgą w galaktyce pokonując frakcję, którą uważali za największych rywali. Chociaż Rada odrzuciła wyzwanie, grupa pod wodzą Revana i Malaka włączyła się w walkę i wygrała wojnę. Chociaż nigdy nie zostało potwierdzone, że Sithowie mieli swój udział w Wojnach Mandaloriańskich, analiza mistrza Gnost-Durala wskazuje, że miało tam miejsce działanie Ciemnej Strony. Gorzkie zwycięstwo w Wojnach Mandaloriańskich odbiło się na Republice, a cena za nie płacona jest do tej pory...


 
· Urthona dnia 06 sierpień 2010 21:41:27 · Drukuj
Boba Fett w "The Force Unleashed II"
 
Gry

Boba Fett pojawi się w grze "The Force Unleashed II", zapowiadają twórcy.

"Darth Vader wynajmuje Bobę do tajnej misji. Fett zdaje sobie sprawę, że ponieważ Starkiller uciekł z Kamino będzie chciał znaleźć Juno Eclipse" - mówi Hayden Blackman, scenarzysta gry. - "Łatwiej mu będzie więc wytropić Juno i użyć jej jako przynęty, by schwytać Galena".

Ujawniono też film przedstawiający rozmowę Boby z Vaderem. Oto on: 
· Urthona dnia 22 lipiec 2010 23:00:53 · Drukuj
Mandaloriańskie figurki na Comic-Conie
 
GadżetyNa rozpoczynającym się dziś w nocy konwencie Comic-Con w San Diego odbędzie się również wystawa figurek Hasbro, obecnych i tych mających wyjść w przyszłości, przedstawiających między innymi Mandalorian, w tym Pre Vizslę i jego Straż Śmierci, Bobę Fetta czy Jodo Kasta. Prezentujemy je poniżej.


 
· Urthona dnia 22 lipiec 2010 09:00:15 · Drukuj
"Komandosi Imperium: Legion 501" już w księgarniach
 
KsiążkiOd wczoraj, tj. od 20 lipca, w naszym kraju zakupić można książkę autorstwa Karen Traviss, zatytułowaną "Komandosi Imperium: Legion 501", będącą kontynuacją serii "Komandosi Republiki". Liczy ona 504 strony, kosztuje 37,80 zł. Przekładem zajęli się Anna Hikiert i Andrzej Syrzycki.Byli prawą ręką Republiki. Teraz są żelazną pięścią Imperium…

Wojny Klonów się skończyły. Byli komandosi Republiki są rozproszeni. Darman i Niner służą pod dowództwem Lorda Vadera w legionie szturmowców, który poluje na ocalałych Jedi. Lecz nie tylko oni stają wobec takiego testu. Pod brutalnymi rządami Imperium dawne sojusze i nienawiści nie mają już znaczenia. Gdy nad galaktykę nadciąga nowa groźba, stary przyjaciel może okazać się śmiertelnym wrogiem…

 
· Urthona dnia 21 lipiec 2010 21:10:56 · Drukuj
Płatki śniadaniowe "Fetties" na Celebration V
 
Wieści ze ŚwiataNa konwencie Celebration V, który odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia w USA, rozdawane będą kolekcjonerskie pudełka z płatkami śniadaniowymi, ozdobione wizerunkami postaci z sagi, m. in. Greedo, Hana Solo, Admirała Ackbara czy Boby Fetta. Nosić będą one charakterystyczne nazwy jak np. "Fetties", "Wookiee Crisp" czy "Admiral Ackbar Cereal".
Będzie można zebrać ich szesnaście, a stworzono tylko 400 sztuk. Obrazki na nich narysowali Jeff Correll, Mattias Rendahl, Grant Gould, Bill Cable, Chris Reiff, Jeff Carlisle, Scott D.M. Simmons i Chris Trevas.

 
· Urthona dnia 20 lipiec 2010 18:10:15 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2018
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 12,002,666 unikalne wizyty