Mający miejsce w Łodzi Kapitularz rozpocznie sięza 15 dni
Mający miejsce w Toruniu Copernicon rozpocznie sięza 22 dni
Dwunasta rocznica istnienia Manda`yaim będzie miała miejsce za 68 dni
Amerykańska premiera serialu The Mandalorian odbędzie sięza 82 dni
Przykładowa strona z komiksu "Blood Ties - A Tale of Jango and Boba Fett"
 
KomiksyNiedawno wspominaliśmy o nadchodzącej serii komiksowej zatytułowanej "Blood Ties: A Tale of Jango and Boba Fett". Wczoraj strona wydawnictwa komiksowego ujawniła jedną ze stron. Widzimy na niej tytułowych łowców walczących z jakimś potworem. Ten jak i pozostałe rysunki stworzył Chris Scalf.


 
· Urthona dnia 06 czerwiec 2010 18:53:14 · Drukuj
Star Wars Komiks Wydanie Specjalne 3/2010 - okładka.
 
KomiksyDo wydania samego komiksu co prawda jeszcze 3 miesiące, ale już dziś, zaglądając do Star Wars Komiks Wydanie Specjalne 2/2010, Oblężenie Saleucami, możemy zobaczyć jak wyglądać będzie jego okładka. Wydawnictwo Egmont postanowiło użyć okładki z 1 zeszytu tej 4-zeszytowej serii, identycznie jak zrobiło Dark Horse na potrzeby ich wydania TPB.

Nasze recenzje ''Enemy of the Empire'' można znaleźć tutaj, a o samym komiksie podyskutować tutaj.
 
· X-Yuri dnia 05 czerwiec 2010 14:54:40 · Drukuj
Zapowiedź figurki Pre Vizsli
 
GadżetyZgodnie z zapowiedziami, we wrześniu do sprzedaży trafi trzecia seria z tegorocznych zestawów figurek The Clone Wars. Będą one jednocześnie elementami nowej gry bitewnej. Do każdej z nich zostanie dołączona bowiem karta ze statystykami oraz podstawka, do której można tę kartę zamontować.

Na karcie poza zdjęciem postaci znajdować się będzie sześć statystyk cechujących daną postać: zdolności Mocy, wprawa w walce, inteligencja, umiejętności mechaniczne, przywództwo i szczęście. Do gry wykorzystywana będzie dodatkowo kość k6, która zamiast cyfr będzie miała naniesiona grafiki oznaczające konkretną statystykę. Wśród figurek znajdzie się m. in. postać przywódcy Straży Śmierci, Pre Vizsly. Oprócz niego pojawią się m. in. Kit Fisto, Mace Windu, Mandalorian Guard czy Aurra Sing. Ogólnie będzie tam 13 postaci.


 
· Urthona dnia 29 maj 2010 20:49:20 · Drukuj
Nowa seria komiksów z Jango i Bobą Fettami
 
Komiksy25. sierpnia ukaże się pierwszy z czterech zeszytów komiksu "Blood Ties - A Tale of Jango and Boba Fett", ze scenariuszem Toma Taylora i rysunkami Chrisa Scalfa.

Niedługo przed wybuchem Wojen Klonów, hrabia Dooku wysyła Jango na misję, która odmieni życie jego syna 20 lat później. Ale teraz Jango i Boba o tym nie wiedzą, a poza tym mają inne problemy, czyli walkę z potworami i złymi ludźmi!

Komiks liczył będzie 40 stron. 
· Urthona dnia 14 maj 2010 08:55:57· 0 komentarzy · 7907 czytań · Drukuj
Początki "Slave I" - statku Boby Fetta
 
FilmyZ okazji 30 rocznicy "Imperium Kontratakuje" na stronie oficjalnej ukazał się artykuł dotyczący historii statku Boby Fetta, Slave I. Oto jego fragmenty:

Zainspirowany talerzem satelity i częściami zamiennymi do Porsche, statek, którym poruszał się Boba Fett stał się jednym z najbardziej charakterystycznych projektów jakie pojawiły się w Star Wars.

Niewiele wiadomo o pochodzeniu Slave'a w świecie Gwiezdnych Wojen, natomiast wiadomo o tym jak powstawał w realnym świecie. Zaprojektował go Nilo Rodis-Jamero z Industrial Light and Magic, a zbudowali Lorne Peterson i Ease Owyeung. Wbrew krążącemu uparcie wśród fanów mitowi, wzorem nie był kształt lampy ulicznej. Dodatkowymi ciekawostkami są:

- jego niezwykły, pionowy lot zmieniał się podczas produkcji
- w pewnym momencie jego załogę stanowili Ugnaughci (rasa świniopodobnych istot widzianych np. w Mieście w Chmurach).

Więcej możecie przeczytać (w języku angielskim) w tym miejscu.


 
· Urthona dnia 09 maj 2010 21:40:16 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2018
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 12,002,122 unikalne wizyty