Star Wars: The Mandalorian: Moje kolorowanki
 
 Tytuł: Star Wars: The Mandalorian. Moje kolorowanki Zobacz też:
Recenzja pierwszego odcinka serialu The Mandalorian
 Autor: Opracowanie zbiorowe Pozycje w MME związane z tą pozycją:
Zbroja Mandaloriańska, Beskar
 Liczba stron: 32
 Data wydania: 14 kwietnia 2021
 Wydawca: Olesiejuk

Recenzja Hashhany Do góry

Star Wars: The Mandalorian w końcu zawitał na polskim rynku książkowym. Swój niejaki debiut zaczął co prawda od pozycji “Moje kolorowanki”, która w zamierzeniu jest skierowana zdecydowanie do młodszego pokolenia fanów. Mimo to, wbrew reklamowemu opisowi “ponad 30 łatwych do pokolorowania rysunków”, jakość grafik jest na wysokim poziomie, zaś ilość szczegółów w poszczególnych przedstawieniach naprawdę cieszy oko. Tym bardziej, że cena kolorowanki wynosi tylko niecałe osiem złotych, co z kolei czyni ją łatwiej dostępną dla szerokiego grona odbiorców. To co zdecydowanie może ułatwić kolorowanie, to jednolite tła ozdobione w dwa motywy - szlaczek w “baby Yodę” oraz specyficzne “plamy”.

Przyznam, że po okładce spodziewałam się dużej ilości Dziecka i tu zostałam mile rozczarowana - na 32 dostępne planszę, Mandalorianie ogólnie otrzymali aż 15, The Child 5,
reszta to zlepek przewijających się przez serial postaci, a nawet wizerunki paru maszyn. Dużym plusem jest wspomniana szczegółowość, zwłaszcza dla fanów mandaloriańskich zbroi. Kolorowankę kupiłam z myślą o swoich małych siostrzeńcach, którzy niedawno zaczęli swoją przygodę z Gwiezdnymi Wojnami, ale poważnie się zastanawiam, czy jednak nie zachować jej dla siebie, by mieć pod ręką dobrej jakości wzorzec, jakby kiedyś naszła mnie chęć rysowania. W każdym bądź razie debiutancka pozycja wydawnictwa Olesiejuk zrobiła pozytywne wrażenie i pozostaje mieć nadzieję, że ta dobra jakość zostanie utrzymana przy następnych publikacjach gwiezdno-wojennych.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 16,051,690 unikalne wizyty