Full of Surprises
 
Tytuł oryginału: Full of Surprises Zobacz też:
Scenariusz: Jason Hall Pozycje w MME związane z tą pozycją:
Postacie: Jango Fett
Pojazdy: Patrolowiec typu Firespray, Slave I
Organizacje/Rangi: Mandalorianie
Rysunki: Manuel Garcia
Tłumaczenie: ---
Czas akcji: 22 BBY
Premiera USA: 2002
Premiera PL: ---

Recenzja X-Yuriego Do góry

Full of Surprises to krótki, bo zaledwie dziesięciostronicowy komiks, który wydany został w 2002 roku jako "exclusive", dostępny był w sieci sklepów Toys "R" Us. Doczekał się swojego przedruku, razem z pozostałymi trzema Exlusive`ami, w Omnibusie Menace Revealed (tym samym w którym znaleźć można komiksy Jango Fett i Zam Wesell).

Fabuła nie należy do skomplikowanych, żeby nie powiedzieć wręcz, że jest tak prosta jak to tylko możliwe, ot, rada wysyła Kenobiego z misją, ten natyka się na Jango, pokazuje mu, że myśliwiec Jedi jest 'pełen niespodzianek' (stąd tytuł) po czym kontynuuje swoje zadanie, kwitując całe zajście zdaniem, które jest subtelnym niczym Gammoreanin nawiązaniem do Ataku Klonów...

Graficznie jest raczej średnio. Postacie (całe 4 się pojawiają.) raczej dość słabo zostały odwzorowane, statek Mandalorianina ma ciut dziwne proporcje, na kilku kadrach zresztą różnie one wyglądają. Sam Jango też wydaje się gubić gdzieś odpowiednie 'wymiary'... Innymi słowy, rysunki są nawet ładne technicznie, ale merytorycznie są słabe.

Full of Surprises idealnie pasowało by do magazynu "Tales", trzyma poziom większości tam zamieszczanych historyjek... nie jest to ani dzieło wybitne, ale też jakieś straszne gówno. Jak ktoś lubi Jango, to niech rzuci na to okiem... jeśli go ta postać nie interesuje, to może odpuścić.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,652,099 unikalne wizyty