Encyklopedia Minisowa: Revenge of the Sith
 
Nazwa: Revenge of the Sith
Data wydania: 2005
Ilość figurek: 60
Ilość mando figurek: 1

„„Collect General Grievou Supreme Commander, Obi-wan Kenobi Jedi Master and all your favorite characters from Revenge of the Sith set””


Wraz z premierą „Zemsty Sithów” pojawił się dodatek pod tym samym tytułem, zawierający figurki z filmu. Trzon wiodą frakcje Republiki i Separatystów. Na deser dostaliśmy kilka figurek dla Imperium i Niezależnych. Po raz pierwszy pojawiły się „drugie wersje”, czyli miniaturki tej samej postaci, ale o innych statystykach i umiejętnościach.

Zalety:
-Poprawiono wiele wad Jedi z poprzedniego zestawu (wydając inne wersje)

Wady:
-ze względu na dużą ilość rzadkich figurek, ciężko trafić na tą, którą się chce.
-bardzo często w zestawach pojawia się ta sama figurka (Bail Organa)


San Hill - Rare 37/60 (Separatist) (Karta: Przód, Tył)
San Hill - Rewolucja w grze. Umożliwia aktywowanie tylko jednej figurki na rundę (a nie dwóch). Dzięki czemu możemy „przeaktywować” przeciwnika, czyli zmusić go aby aktywował swoje najlepsze figurki, podczas gdy my aktywujemy najpierw te słabsze, a kiedy przeciwnik nie będzie miał się czym ruszyć, aktywujemy te mocniejsze. Możemy się nimi ruszać bez obawy, że przeciwnik nas zaatakuje, gdyż w tej turze aktywował już swoje wszystkie figurki.


R2 D2 Astromech Droid - Very Rare 17/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
R2 D2 Astromech Droid – jedna z najważniejszych figurek republikańskich. Posiada umiejętność Override (zamykanie i otwieranie drzwi na odległość), oraz linę holowniczą, pozwalającą, na poruszenie wraz z nią sąsiedniej figurki. Możemy tak „podciągną” naszą figurkę w miejsce które chcemy i np. zaatakować nie ruszając się (i dostawać bonusy za strzał bez ruszania), lub zaatakować i się schować.Boba Fett, Young Mercenary - Rare 42/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Co tu dużo mówić- figurka może być ciekawa kolekcjonersko, jednak w grze kompletnie nieprzydatna. W tym wieku Boba nie był jeszcze niestety przeważającą siłą na polach bitew.Opracowali: Kuel (opis Mando-minisów) i Roach (reszta)

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,175,002 unikalne wizyty