Encyklopedia Minisowa: Champions of the Force
 
Nazwa: Champions of the Force
Data wydania: 2006
Ilość figurek: 60
Ilość mando figurek: 4

„Collect Darth Vader, Luke Skywalker, DarthMaul, Exar Kun, Ulic Quel-Droma and all your favorite characters from Champions of the force set”

Zestaw, przez wielu graczy uważany za jeden z najlepszych w grze. Następne dwie frakcje weszły do gry. Tym razem byli to Sithowie i Stara Republika. Kolejny raz zespół Wizdars of the Coast nie skupił się na konkretnym okresie, a stworzyła booster z postaciami z całego Expanded Universe. Jak sama nazwa wskazuje w dodatku znajdziemy mistrzów mocy, czyli najczęściej figurki Jedi i Sithów, o bardzo dużych statystykach. Wymyślono też nowe Moce, znacznie urozmaicające grę postaciami z punktami mocy. Generalnie po tym dodatku zaczęło się opłacać grać składami złożonymi z 2 lub 3 postaci.

Zalety:
-Wiele frakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie.
-Ogromne wsparcie dla grających Republiką i Rebelią
-Powstają postacie, o dużych statystykach, dobre w walce 1 na 1, zwykle o dużej wartości kolekcjonerskiej.

Wady:
-często trafiają się słabe figurki

Mas Amedda - Rare 30/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Współpracownik kanclerza jest jedną z najbardziej poszukiwanych figurek do frakcji Republiki i Imperium. Dlaczego? Ponieważ rozszerza on efekty dowódcze na całą mapę, co daje ogromne możliwości taktyczne.
Queen Amidala - Rare 31/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Królowa z naboo, rozdająca nie-unikalnym sprzymierzeńcom umiejętność Mobile Attack, pozwalającą poruszyć się, zaatakować i znowu się poruszyć. Dzięki niej możemy stworzyć skład bardzo mobilny, który ciężko będzie namierzyć.
Yoda of Dagobah- Very Rare 45/60 (Rebel) (Karta: Przód, Tył)
Potocznie znany jako ładowarka, co w sumie doskonale opisuje jego funkcję. Mianowicie postacie z punktami mocy, mogą korzystać z jego punktów mocy, zamiast ze swoich. Tak właśnie Yoda „ładuje” sprzymierzeńców z punktami mocy.

Republic Commando - Boss - Uncommon 33/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Jak wszystkie figurki przedstawiające komandosów, Boss jest dobrze wykonany i grywalny. Spełnia swoją rolę przywódcy z pomocą dobrze dopasowanego Efektu przywódczego.
Republic Commando - Fixer - Common 34/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Najrzadziej wykorzystywany w grze członek drużyny Delta. Posiada jednak chcarakterystyczne dla jej członków, wysokie statystyki i przydatną umiejętność.
Republic Commando - Scorch - Common 35/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Pod względem funkcjonalności nie przebija Bossa czy Seva. Jest jednak, rzecz jasna, idealnym dodatkiem do każdego składu zawierającego w sobie drużynę Delta.
Republic Commando - Sev - Common 36/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Sev posiada wszystkie wady i zalety dobrego snajpera, jakim był w tej drużynie. Jest mało mobilny, ale potrafi zadać duże obrażenia z dużego dystansu.Opracowali: Kuel (opis Mando-minisów) i Roach (reszta)

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,703,301 unikalne wizyty