Encyklopedia Minisowa: Bounty Hunters
 
Nazwa: Bounty Hunters
Data wydania: 2006
Ilość figurek: 60
Ilość mndo figurek: 9

„Collect Boba Fett, Mandalore, Basilisk War Droid, IG-88, Zuckuss, the Mistryl Shadow Guard, and all your other favorite Star Wars characters in the Bounty Hunters set.”

Kolejny boosterek skupiający figurki z różnych okresów, od wojen klonów począwszy, na nowej republice skończywszy. Tutaj prym wiodą postacie z frakcji Fringe, najczęściej łowcy nagród. Dzięki temu zespół Wizards of the Coast stworzył uniwersalne wsparcie dla wszystkich frakcji. Dodatkowym smaczkiem są „potężne figurki”. Twórcy wyciągnęli jednak lekcję z nieudanych „potężnych ” figurek z Universe, tworząc nowe i o wiele bardziej przydatne figurki. Ten booster zakończył erę tworzenia nowych frakcji. Pojawiła się ostatnia, czyli Mandalorianie.

Zalety:
-Dużo uniwersalnych figurek z frakcji niezależnych
-Nowe, mocne efekty dowódcze.

Wady:
- Brak

Rebel Captain - Uncommon 10/60 (Rebel) (Karta: Przód, Tył)
Rebeliancki dowódca, którego efekt dowódczy pozwala stworzyć skład na dotąd nie nadających się do gry szeregowych żołnierzach rebelii. Rozdaje im Twin Attack czyli automatyczny dodatkowy atak. Znacznie zwiększa to ich siłę ognia.Lord Vader - Very Rare 13/60 (Imperial) (Karta: Przód, Tył)
Jedna z lepszych wersji Dartha Vadera w grze. Bardzo mocne statystyki, ogromne obrażenia, mocne moce (na przykład w zamian za punkt mocy nie moża zredukować zadanych przez niego obrażeń) i dobry efekt dowódczy (bonus do obrażeń) sprawiają, że mimo dużego kosztu często jest wybierany do składów imperialnych.Bith Black Sun Vigo - Uncommon 18/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Figurka przedstawiająca jednego z liderów Czarnego Słońca. Jest ważną figurką nie ze względu na umiejętności (choć w porównaniu z kosztem są bardzo dobre), ale za dobry efekt dowódczy, pozwalający wszystkim z umiejętnością Stealth unikać ataków z daleka, oczywiści przy rzucie obronnym na 11.Rodian Hunt Master - Uncommon 45/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Rodiański mistrz polować, dający bonus do obrażeń, kiedy figurka się nie rusza. Przydatny najczęściej tym, którzy nie mogą się ruszać i atakować w tej samej turze.

Boba Fett, Bounty Hunter - Very Rare 19/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Najlepszy Boba Fett, a przez bardzo długi czas w ogóle najlepsza figurka w grze. Idealnie dobrane umiejętności tworzyły z niego legendę pól bitew i śmiercionośnego zabójcę.
Jango Fett, Bounty Hunter - Very Rare 37/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Nie przerósł swego syna pod względem grywalności, ale jest jedną z najpiękniejszych figurek stworzonych przez Wizards. Skąpana w płomieniach sylwetka wygląda groźnie, należy jednak pamiętać, że tylko na półce.
Basilisk War Droid - Uncommon 54/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Jedyna figurka typu Huge do frakcji Mandalorian. Bardzo ładnie wykonana i posiada też wiele pasujących do siebie umiejętności, które tworzą z niego potężnego droida.
Mandalore, The Indomitable - Very Rare 55/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Piękna figurka, przedstawiająca jednego z najsłynniejszych Mandalorów. W grze sprawdza się raczej słabo, ale jest dobrym dodatkiem do pozostałych Mandalorian z dodatku Bounty Hunter.
Mandalorian Blademaster - Uncommon 56/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Mandalorianin do walki wręcz. Ma duże statystyki, które jednak automatycznie zwiększyły koszta, co zaważyło na jego wykorzystywaniu.
Mandalorian Commander - Uncommon 57/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Jeden z najbardziej przydatnych Efektów przywódczych do frakcji. Zdecydowanie poprawiał mobilność jednostek z tego dodatku, a także kilku kolejnych.
Mandalorian Soldier - Common 58/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Brak mobilności powoduje, że Soldier staje się mało efektywny na polu bitwy. Jednakże dobry gracz mógłby, we wczesnych składach mandaloriańskich, znaleźć dla niego zastosowanie.
Mandalorian Supercommando - Uncommon 59/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Bardzo potężne statystyki dają możliwość wykorzystania tej figurki we wczesnych składach mandaloriańskich. Później zostanie wyparty, jednak przez długi czas pozostawał on najlepszą, samodzielną jednostką w szeregach frakcji.
Mandalorian Warrior - Common 60/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Ciekawe zdolności opłacane niedużym kosztem sprawiły, że jest to jeden z ciekawszych Mandalorian z tego dodatku. Koniec końców nie stanowi jednak żadnej przeszkody dla czołowych figurek walczących wręcz w tej grze, to jest rycerzy Jedi.Opracowali: Kuel (opis Mando-minisów) i Roach (reszta)

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,174,951 unikalne wizyty