Encyklopedia Minisowa: Legacy of the Force
 
Nazwa: Legacy of the Force
Data wydania: 2008
Ilość figurek: 60
Ilość mando figurek: 5

„Collect Cade Skywalker , Roan Fel, DarthKrayt , and all your favorite characters from Legacy comic book series, as well as from across entire Star Wars saga”

Booster mimo swojej nazwy zawiera figurki z wielu frakcji i z różnych okresów Gwiezdnych Wojen. Mimo to prym wiodą te z ery nowej republiki i komiksowej serii Dziedzictwo. Mamy okazję zagrać Sithami z nowego zakonu Sithów Dartha Krayta oraz walczącymi z nimi siłami resztek Nowej Republiki i Imperium. Uważany przez wielu graczy za jeden z najlepszych dodatków do gry.

Zalety:
-mało który R czy VR nie jest cenny. Nawet jeśli trafi nam się ten z frakcji którą nie gramy , ze sprzedażą nie powinno być problemu.
-świetne CE, zmieniające taktykę niektórych frakcji i „uruchamiających” wiele dotąd nieużywanych minisów.

Wady:
-zbyt często trafia się Deena Shan.


Cade Skywalker (Bounty Hunter) - Very Rare 40/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Do momentu wejścia do gry Cada Bane'a z dodatku Gaw, Cade był uważany za jednego z najlepszych i najbardziej uniwersalnych strzelców z frakcji niezależnych w grze. 4 ataki to wciąż jednak bardzo dużo.
Moff Nyna Calixte - Rare 27/60 (Imperial) (Karta: Przód, Tył)
Imperialna moff i dowódczyni znakomicie wspiera imperialnych żołnierzy ze zdolnością Stealth- dzięki jej CE nie mogą być oni trafieni jeśli są za osłoną.
General Dodonna - Rare 14/60 (Rebel) (Karta: Przód, Tył)
Utalentowany generał i bohater . W grze jeden z twórców figurkowej potęgi rebelii. Wprowadza możliwość ruchu tylko jedną figurką (zamiast dwoma). Rebelii jest przez to łatwiej przeaktywować wroga. We wprawnych rękach jest to zabójcza broń.
Republic Commando Training Sergeant - Uncommon 9/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Bardzo przyjemna figurka przedstawiająca de facto Kala Skiratę. Stanowiła niezastąpiony dodatek do składów opartych oczywiście na komandosach.
Boba Fett, Mercenary Commander - Very Rare 53/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Jedyny Boba Fett do frakcji Mandalorian. Ładnie wykonany i pomyślany także pod względem grywalności. Niestety, przy jego stosunkowo dużym koszcie rzadko miał okazję występować na polu bitwy.
Canderous Ordo - Rare 54/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Potocznie przez wielu gracz zwany “kosiarką”, Canderous potrafi zadać bardzo dużo obrażeń w jednej swojej aktywacji. Dobrze pasuje też do Efektów przywódczych, które jeszcze dodatkowo go ulepszają.
Mandalorian Gunsliger - Uncommon 55/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Chyba najładniejsza estetycznie figurka Mandalorianina, a w zasadzie Mandalorianki. Dodatkowo portretująca wreszcie bardziej nowoczesną wersję zbroi (poza Bobą i Jangiem). Poza tym przydatny w wielu drużynach.
Mandalorian Trooper - Uncommon 56/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Pierwsza próba postawienia samodzielnych jednostek mandaloriańskich ponad innymi w grze. Choć wciąż wypada blado, Trooper jest z pewnością dobrym odbiorcą Efektów przywódczych i na pewno potrafi wpasować się w niektóre składy.


Opracowali: Kuel (opis Mando-minisów) i Roach (reszta)

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,703,758 unikalne wizyty