Encyklopedia Minisowa: Knights of the Old Republic
 
Nazwa: Knights of the Old Republic
Data wydania: 2008
Ilość figurek: 60
Ilość mando figurek: 6

„Collect Darth Malak , Zayne Carrick , Mission Vao,, and all your favorite Star Wars characters from the Knigths of the Old Republic computer games and comic book series, as well as from across entire Star Wars saga ”

W tym boosterze twórcy zafundowali nam pokaźną gamę figurek. Trzon stanowią te z okresu Starej Republiki. – wojen mandaloriańskich i walk z Revanem i Malakiem, pokazanej w grze Knigths of the Old Republic. Nie zabraknie również kilu perełek z okresu rebelii i Nowej Republiki. Na deser zostaje nam kilka postaci z I Epizodu, które nie doczekały się swojej figurkowej wersji w poprzednich boosterach

Zalety:

-w końcu grywalne stają się Commony z frakcji starej republiki i Sithów- twórcy dali nam dużo ciekawych CE działających na nie.
-równy nacisk położono na wszystkie frakcje, a nie tylko te tytułowe.
-Potężne CE dla Mandalorian
-bardzo ciekawe i uniwersalne figurki we frakcji niezależnych

Wady:
Brak

Captain Panaka - Rare 22/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Jedna z kluczowych figurek w taktyce Republiki. Umożliwia ona zamianę miejscami dwóch dowolnych figurek. Można dzięki temu przemieszczać ważne figurki na lepsze pozycje. Te i jeszcze wiele innych rozwiązań taktycznych umożliwia nam właśnie Panaka.Gungan Shieldbearer - Uncommon 25/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Gungański tarczownik, posiadający umiejętność, idealnie odwzorowywującą to co robił w rzeczywistości. Odbija on bowiem strzały wymierzone w niego lub sąsiednie figurki i może razić nimi przeciwników. Przy odrobinie szczęścia w rzutach możemy obrócić potęgę strzału przeciwnika przeciw niemu.Jar Jar Binks - Very Rare 27/60 (Republic) (Karta: Przód, Tył)
Najbardziej niezdarny gunganin w galaktyce, w grze może doprowadzić przeciwnika do wybuchu szału. Może on (przy udanym rzucie obronnym) przekierować wrogi atak na dowolnie wybraną postać w 6 polach nawet wrogą, czy na dokładnie tą samą postać, która strzelała. Przez to przeciwnik może atakować sam siebie, co na pewno nie jest mu na rękę.General Wedge Antilles - Rare 35/60 (New Republic) (Karta: Przód, Tył)
Jedna ze figurek która sprawia, że nowa republika jest najlepszą frakcją w grze. Rozdaje on bowiem figurkom w drużynie umiejętości Evade (unikanie ataków z dystansu) i Mobile Attack. Dzięki temu znacznie zwiększa się ich defensywa i mobilność.Czerka Scientist - Common 38/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Przedstawicielka chyba najsłynniejszej korporacji w galaktyce. Znacznie podnosi skuteczność bardzo słabych figurek, gdyż tym z statystykami 10 w damage-u rozdaje umiejętność twin attack.
Jarael - Rare 41/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
6. Jarael przyjaciółka i towaryszka Zayne'a Carricka, w wielu squadach pełni ciekawą, acz brutalną w swojej prostocie rolę. Mianowicie dzięki dobrej defensywie służy jako żywa tarcza, która ściąga na siebie wrogie ataki. Przydatne.

Mandalore The Ultimate - Very Rare 55/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Duży koszt punktowy, zdecydowanie przesadzony, jak na takie zdolności. Pomimo to jednak Mandalor Ostateczny wypada lepiej od swojego poprzednika. Jest też bardzo ładną figurką do postawienia na półkę.
Mandalorian Captain - Uncommon 56/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Efekt przywódczy idealnie dopełniający się z pozostałymi figurkami z tego dodatku, a także z wieloma innymi. Kapitan był przełomową i z pewnością kluczową figurką dla Mandalorian.
Mandalorian Commando - Common 57/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Przy pozostałych figurkach z tego dodatku ten Mandalorianin wypada wyjątkowo blado. Oczywiście posiada dobre statystyki i ważną umiejętność, ale dobry gracz wolał zwiększyć nieco koszta i wybrać inną jednostkę.
Mandalorian Marauder - Common 58/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Mandalorianin do walki wręcz, niestety, przy dość dużym jak na takie zdolności koszcie, nie znajduje się dla niej zastosowania.
Mandalorian Quartermaster - Uncommon 59/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Jeden z kluczowych Efektów przywódczych dla każdego składu Mandalorian. Posiada również wysokie statystyki i na polu bitwy może stać się niebezpiecznym przeciwnikiem.
Mandalorian Scout - Common 60/60 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Najlepsza figurka do frakcji, wyposażona w przydatne umiejętności jest samodzielna, a zarazem stanowiąca idealnego odbiorcę różnych Efektów przywódczych.Opracowali: Kuel (opis Mando-minisów) i Roach (reszta)

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,703,400 unikalne wizyty