Encyklopedia Minisowa: Masters of the Force
 
Nazwa: Masters of the Force
Data wydania: 2010
Ilość figurek: 40
Ilość mando figurek: 1

„Collect Darth Vader , Yoda , Mace Windu, Freedon Nadd, Cay Qel Droma, and other masters of the Force, as well as incredible creatures from the famous Dejarik hologame aboard the Millenium Falcon”

Ostatni, szesnasty, oficjalny booster kończący całą serię Star Wars Miniatures. Na koniec producenci przekazali nam 40 figurek które pochodzą ze wszystkich er Gwiezdnych Wojen, nie tylko jak sugeruje tytuł, mistrzów mocy. Dodatek spina swoistą klamrą wszystkie boostery, czerpiąc z każdego po trochu. Mimo to jest uważany za jeden z gorszych boosterów, a zawartość jest bardziej kolekcjonerska.

Zalety:
-figurki do hologry dejarik.

Wady:
-nowe wersje figurek są dużo słabsze od poprzedników.
-figurki są nieprzemyślane, producenci naładowali je umiejętonościami, które nierzadko do siebie nie pasują.

Battle Droid Officer - Common 13/60 (Separatist) (Karta: Przód, Tył)
Niby zwykły Common, ale na zakończenie serii producenci dali separatystom solidne wsparcie. Ten tani droid daje im bowiem bonus +4 do ataku. Proste i przydatne, zwłaszcza, że w innych frakcjach taki bonus kosztuje znacznie więcej.
Ganner Rhysode - Very Rare 22/60 (New Republic) (Karta: Przód, Tył)
2. Ganner Rhysode Jedi z nowej Republiki. Niezbyt droga, ale za to ważna figurka w noworepublikańskiej taktyce. Może on bowiem użyć lewitacji i przenieść sojusznika w odległości 6 pól na odległość 12 pól co znacznie zwiększa pole manewru i umożliwia szybkie ataki i łatwe wycofanie figurek.Anakin Skywalker (Force Spirit) - Rare 14/60 (Rebel) (Karta: Przód, Tył)
Duch anakina pojawiający się w VI epizodzie. Zastępuje on ducha Obi-wana, gdyż jest tylko o 4 punkty droższy, a na dodatek (tak samo jak Obi wan, umożliwia wybranemu sojusznikowi odnawianie punktów mocy) daje bonusy, przy rzutach obronnych.
Taung Warrior - Common 40/40 (Mandalorians) (Karta: Przód, Tył)
Ostatnia mandaloriańska figurka w historii Star Wars Miniatures. Związane z nią duże oczekiwania zdały się na nic- zgodnie z charakterem całego dodatku, okazała się być kompletnie nieprzydatną.


Opracowali: Kuel (opis Mando-minisów) i Roach (reszta)

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,703,668 unikalne wizyty