Członek: Adenn Tor
 
Imię: Adenn Tor
Pseudonim artystyczny: Adenn Tor
Kryptonim operacyjny: x-x
Ranga:
Planeta pochodzenia: Mandalore
Kolor oczu:: Szaro-niebieskie
Kolor włosów: Rudy

Urodzony na Manda`yaim Adenn wychował się w typowo mandaloriańskiej rodzinie z klanu Tor. Zgodnie z tradycją w wieku 7 lat został zabrany przez ojca na trening. Jednak po kilku miesiącach od rozpoczęcia szkolenia jego ojciec porzucił go i resztę rodziny. Od tamtej pory musiał radzić sobie sam, z początku pracował jako mechanik w warsztacie zajmującym się naprawami śmigaczy. W tym okresie był szkolony przez swojego starszego brata Pinera. Wtedy nabył umiejętności które przydadzą mu się w przyszłości. W wieku 16 lat uzbierał dość kredytów by móc sfinansować stworzenie własnego beskar`gamu i kupno statku. Gdy tak się stało porzucił wieloletnią pracę w warsztacie by zatrudnić się jako najemnik i łowca nagród, jednocześnie zaczął poszukiwać ojca, by dowiedzieć się czemu go porzucił i zemścić się na nim. W między czasie dostał zlecenie na kupca Kuleta który handlując na czarnym rynku podpadł czarnemu słońcu. To nie było trudne zlecenie, po odebraniu nagrody Adenn otrzymał wiadomość od Pinera który postanowił odnowić klan Tor.

Spotkanie na Chalganna
W drodze na Mandalore Adenn wyszedł z nadprzestrzeni w układzie Chalganna by dokonać korekty kolejnego skoku. Zanim jednak zdążył wykonać jakikolwiek manewr jego statek wpadł na pole minowe, dzięki swym umiejętnością pilotażu udało mu się wyminąć kilka min, ale pole było zbyt gęste i w końcu któraś z nich wybuchła. Statek Adenna został poważnie uszkodzony i był zmuszony do lądowania awaryjnego na najbliższej planecie którą okazała się Chalganna. W czasie wejście w atmosferę Adenn kompletnie stracił panowanie nad statkiem i rozbił się. Ocknął się dopiero kilka godzin później w obozowisku innego mando, którym jak później się dowiedział był Egzar Horn pochodzący z rasy Mandalliańskich gigantów. Okazało się że Egzar przeprowadzał zwiad na tym terenie w czasie gdy Adenn się rozbił, i wyciągnął go z wraku. Adenn był zaciekawiony co Egzar robi na tej planecie.
Dzięki danym zdobytym od nieznanego źródła, Egzar dowiedział się że niewielki oddział straży śmierci ukrywa się na tej planecie, i postanowił się ich pozbyć. Adenn postanowił mu pomóc i obaj ruszyli do ich obozowiska. Gdy dotarli na miejsce rozpoczęła się walka, nie było czasu na zwiad straż śmierci od razu wykryła ich obecność i wypuściła na nich tresowane nexu. Egzar od razu przeszedł do walki bezpośredniej a Adenn trzymał się z tyłu osłaniając go ostrzałem z karabinu. Walka trwała gdy nagle na Adenna rzucił się jeden z nexu powalając go na ziemię i zostawiając ślady po swoich pazurach na jego hełmie. Jednym szybkim cięciem noża zabił drapieżnika i odrzucił jego truchło na bok jednocześnie nie podnosząc się z ziemi. Gdy się rozejrzał okazało się że był już po walce. Egzar podszedł do niego i podziękował mu za pomoc a potem razem udali się na Mandalore jego statkiem.

Zemsta
Gdy obaj dotarli na Mandalore udali się do siedziby rodu Tor gdzie przywitał ich brat Adenna - Piner Tor. Po krótkiej rozmowie Piner wiedząc o chęci zemsty na ojcu który ich opuścił, wyjawił Adennowi gdzie ich ojciec w tej chwili się znajduje. Okazało się że ukrywa się na Taris w środkowym mieście. Podał mu także gdzie dokładnie można go znaleźć, a także wiedząc jak skończył ostatni statek Adenna podarował mu nowy którego nazwał "Gea`tua" co znaczyło "Zemsta". Adenn i Piner od razu wyruszyli a z nimi Egzar który chciał się odwdzięczyć za pomoc na Chalganna. W niedługim czasie dotarli na Taris i zastawili pułapkę w mieszkaniu ojca Adenna. Gdy wszedł do niego, skrępowali go i rzucili na podłogę. Piner najpierw zapytał czemu ich opuścił ale nie usłyszał odpowiedzi. Adenna to jednak nie obchodził, chwycił ojca za kołnierz podniósł lekko nad ziemię i nazwał go Dar`Buirem, jego słowa powtórzył Piner. Po tym akcie wyparcia się ojca pozostawili go skrępowanego na podłodze i przyczepili do niego bombę, a następnie wyszli z mieszkanie i skierowali się do swojego statku. Gdy oddalili się na bezpieczną odległość zdetonowali bombę i całe mieszkanie stanęło w płomieniach. Egzar nie rozumiejąc całej sytuacji zapytał się Adenna o to. Wszystko wyjaśnił mu Piner a Egzar widząc jego mądrość i umiejętności, postanowił zostać adoptowanym synem Pienera na co ten się zgodził. Potem wrócili na Mandalore i zajęli się odbudową klanu Tor.
Nazywam się Michał i urodziłem się 1994r (wrzesień). SW interesuję się od małego a dokładniej gdy zobaczyłem po raz pierwszy epizod IV. Od tamtego czasu bardzo zainteresował mnie ten świat, zacząłem czytać różne książki. (Moją pierwszą była "To Ja robot"). Mandalorianami zacząłem interesować się po obejrzeniu epizodu II gdzie proza pierwszy zobaczyłem Jango Fetta ( Jakoś zawsze bardziej go lubiłem niż Bobe ) i to od niego zaczęła się fascynacja tą kulturą. Poza SW lubię też wiele innych SF np.: Stargate, Farscape, Warhammer 40.000 itp.
Po za tym lubię rysować, pisać opowiadania, konstruować (np; moja zbroja). Za to nigdy nie pociągał mnie żaden sport.
Z muzyki słucham Power Metalu głównie Sabaton.
Przebieg służby:
Październik 2011 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Czerwiec 2012 - Awans na Mando`adAktywność Fandomowa:
Avangarda 8
Służewakcji (Trooping)
Dzień dziecka 2013, Warszawa (Trooping)
Skiercon 2013 (Trooping)
Polcon 2013 (Prelekcje)
Dzień dziecka 2014
Avangarda 2014
StarForce 2014 (Trooping)
Aktywność Graficzna:
14 Prac w Galerii

Opowiadania:
Zlecenie

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,368 unikalne wizyty