Członek: Aldaron Draugnar
 
Imię: Aldaron Draugnar
Pseudonim artystyczny: Gajowy
Kryptonim operacyjny: Kurs`ika Aran
Ranga: Akaan`birov Verd
Planeta pochodzenia: Zewnętrzne Rubieże
Kolor oczu:: niebieski
Kolor włosów: czarne

Wygląd zewnętrzny:

Aldaron jest niewysokim, niepozornym gościem. Lubi ubierać się na modłę wojskową, a także w każdą odzież z dużą ilością kieszeni (wypchanych zazwyczaj różnymi gadżetami). Posiada również mandaloriański pancerz w zielono-żółtym ubarwieniu, jednak stroni od zakładania go poza sytuacjami bojowymi.

Charakter:

Przede wszystkim żądny mocnych wrażeń. Uwielbia wyzwania, nawet takie na granicy własnych możliwości. Jednak w sytuacjach naprawdę kryzysowych lubi opierać się na pomocy przyjaciół.

Na co dzień niepozorny, nie zbyt pewny siebie obserwator, jednakże w chwilach krytycznych potrafi przyjąć rolę lidera. Nigdy nie zwierza się ze swoich zmartwień, chętniej słucha cudzych. W zaufanym gronie lubi natomiast snuć gawędy o własnych przygodach, choć nawet bliscy nie zawsze dają im wiarę.

Historia:

Urodził się na rok przed zniszczeniem pierwszej Gwiazdy Śmierci, na jednej z planet Zewnętrznych Rubieży. Mimo że rodzinny system w ciągu kilku następnych lat przestał znajdować się w imperialnej strefie wpływów, Aldaron zaraz po osiągnięciu pełnoletniości podjął służbę w siłach zbrojnych Ruin Imperium. Nie trwała ona jednak zbyt długo - po zaledwie pięciu latach Aldaron zrezygnował z kariery wojskowej. Podejmując się różnych zajęć zdobył szereg doświadczeń, zyskał kilku sprzymierzeńców i odwiedził parę planet - prawdopodobnie Uvenę Prime czy Ithor, na pewno Kashyyyk i Mandalorę. Właśnie w tamtym okresie dołączył do Mandalorian, w swoich opowieściach podkreśla jednak że to on odnalazł ich, nie na odwrót. Nie wiadomo jak długo przebywał wśród nowych pobratymców, opuścił ich jednak poróżniony z Venku Skiratą, który z czasem zaczął zdobywać popularność wśród Mandalorian.

Na początku wojny z Yuzhaan Vongami, z nikłym zainteresowaniem angażował się w konflikt. Dopiero kiedy dotarły do niego wieści o przeformowaniu Protektorów pod przywództwem Boby Fetta, sam zaczął snuć plany wojenne.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie i znajomości, postanowił stworzyć grupę najemników specjalizującą się w działaniach rajdowych. Oddział ten brał udział w szeregu akcji zarówno w czasie wojny z Yuzhaan Vongami jak i po niej, często współpracując z Katho Kalerą. Kalamarianin obdarował nawet najemników transportowcem Gallofree, zmodyfikowanym tak, by pomagał pomagał grupie Aldarona dostać się w pobliże wrogiego okrętu.

Urodzony w '89 roku w Piotrkowie Trybunalskim.

Technik dostępu linowego; w wolnej chwili uczy się na własną rękę języka japońskiego, spędza czas z zaprzyjaźnionym środowiskiem harcerskim, lub uprawia wspinaczkę.

Związany od lat z Toruńskim Imperium Star Wars.

Przebieg służby:
Lipiec 2008 - przyjęcie do M`Y w stopniu Mando`ad
Kwiecień 2010 - Zostanie członkiem Sztabu Rekrutacyjnego
Wrzesień 2010 - Awans do rangi Al`Verd, zajęcie miejsca w KEDINie.
Lipiec 2013 - Rezygnacja z członkostwa w sztabie rekrutacyjnym.Recenzje:
Luke Skywalker i Cienie Mindora

Aktywność Graficzna:
13 Prac w Galerii

Aktywność Fandomowa:
StarForce 2009
Pyrkon 2010
Dni Fantastyki 2010
StarForce 2010
Pyrkon 2011
StarForce 2011
Pyrkon 2012
Astrofestiwal 2012 (Trooping)
Szczecin 2012 (Trooping)
StarForce 2012 (Trooping)
Copernicon 2012
5 urodziny TISW, Manda`Yaim i Sugaty (Trooping)
Pyrkon 2013 (Trooping)
Grojkon 2013 (Trooping)
Fantastyczna noc muzeów (Trooping)
StarForce 2013 (Trooping)
Pyrkon 2014 (Trooping)
StarForce 2014 (Trooping)
Pyrkon 2015 (Trooping)
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,174,846 unikalne wizyty