Empire at War: Forces of Corruption
 
Tytuł: Empire at War: Forces of Corruption Zobacz też:
Empire at War: Forces of Corruption w Encyklopedii Gier, Recenzja Star Wars: Empire at War
Producent: Petroglyph Pozycje w MME związane z tą pozycją:
Postacie: Boba Fett Miejsca: Mandalora Pojazdy: Pancernik klasy Keldabe, Korweta klasy Crusader, Myśliwiec StarViper, Czołg szturmowy klasy Canderous', Virago
Wydawca: LucasArts
Rodzaj rozgrywki: RTS
Data wydania: 24 października 2006
Platforma(y): PC, Mac

Recenzja Marika Do góry

Forces of Corruption to dodatek do gry Empire at War, fabuła gry skupia się na nowej frakcji jaką jest przestępcze imperium znane jako konsorcjum Zanna, a sama akcja toczy się w schyłkowym okresie galaktycznej wojny domowej.

Nowa frakcja jest zbieraniną najemników, piratów, zabójców i innych indywiduów, którzy walczą nie dla idei, lecz dla kredytów. Muszę przyznać że była to zaskakująca i całkiem miła odskocznia od wzniosłego konfliktu między Imperium i Rebeliantami. Dodatek, mimo że został wydany stosunkowo krótko po Empire at War, to został poprawiony graficznie, a wiele błędów z poprzedniej części zostało naprawionych. Gra zapewnia wiele nowych możliwości, zarówno jeśli chodzi o walkę w kosmosie jak i na powierzchni planety, a Rebelianci i Imperium w ramach “rekompensaty” zostali obdarowani nowymi jednostkami i bohaterami.

Co do mandaloriańskich klimatów, to w grze, poza obecnym już w poprzedniej części Bobą Fettem w służbie Imperium, mamy do czynienia z mandaloriańskimi statkami i pojazdami w arsenale Konsorcjum Zanna. Ponadto jako planeta pojawia się również Mandalora, oraz niewielkie oddziały Mandalorian, które atakują żołnierzy wszystkich frakcji, jeśli tylko zbliżą się do ich osiedli.

Forces of Corruption stał się bardzo modowanym dodatkiem, na bazie którego powstały takie udane twory jak np. Republic at War przedstawiający wojny klonów, czy też Rise of Mandalorians skupiający się na tytułowych Mandalorianach.

Ogólnie Forces of Corruption to świetna gra i tytuł warty polecenia wszystkim fanom i fankom strategii czasu rzeczywistego.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,693,271 unikalne wizyty