Członek: Egzar
 
Imię: Egzar
Pseudonim artystyczny: Egzar
Kryptonim operacyjny: Ori`naast
Ranga: Mando`Evaar
Planeta pochodzenia: Mandallia
Kolor oczu:: Szare
Kolor włosów: brak

Egzar Horn urodził się na Mandallii w miasteczku, które powstało miejscu gdzie mandaloriańscy konkwistadorzy spuścili bombę atomową w czasie rajdu na planetę. Zgodnie ze zwyczajami swego gatunku niemal od urodzenia trenowany na wojownika początkowo był mniejszy i słabszy od innych mandalliańskich samców w jego wieku. Z tego powodu w wieku 12 lat by okrzepnąć zaczął pracę jako górnik w kopalni rudy beskaru na księżycu Mandalory, Concordii. Tam wyrósł na potężnego i wytrzymałego mężczyznę. W wieku 15 lat został zwerbowany przez Mandaloriańskich Superkomandosów do walki z Watahą Śmierci. Kilka lat póżniej podczas zwiadu w mroźnej, północnej puszczy na planecie Chalganna spotkał Adenna Tora. Razem pokonali Watahę Śmierci i ich tresowane Nexu. Następnie pomógł Adennowi i jego bratu Pinerowi w zemście na ich ojcu. Po tych wydarzeniach został adoptowanym synem Pinera.
Egzar jest wysoki i dobrze zbudowany nawet jak na Mandallińskiego Giganta. Ma 3,2 metra wzrostu i waży 500kg. Ma też nieco ciemniejsze oczy niż inni przedstawiciele tej rasy. Nosi czarny pancerz ze srebrnym symbolem biohazard na prawym napierśniku.
Naprawdę nazywam się Krzysiek, jednak wolę imię Egzar. Mieszkam w Warszawie i tam też się urodziłem. Z sagą Star Wars po raz pierwszy zetknąłem się w wieku 6 lat jak poszedłem do kina na \\\"Mroczne Widmo\\\". Był to pierwszy film, który obejrzałem w kinie i zrobił na mnie nie małe wrażenie. Potem było już z górki. Po kolejnych częściach nowej trylogii zabrałem się za pozycje książkowe z uniwersum gwiezdnych wojen. W końcu 3 lata temu dzięki namowom przyjaciela przeczytałem \\\"Komandosów Republiki\\\" i wtedy właśnie podjąłem decyzję o zostaniu Mando.
Moje pozostałe zainteresowania są dość ściśle powiązane ze Star Wars i Mandalorianami.
Interesuje mnie kosmos, a zwłaszcza życie pozaziemskie. Poza tym także broń i technologie z różnych SF jak Warhammer 40000, Farscape oraz Transformers. Do moich ulubionych książek spoza wszechświata gwiezdnych wojen należy cykl Zaginiona Flota i dylogia Dominium Solarne. Lubię też zupełnie \\\"rzeczywistą\\\" broń białą, a szczególnie ta używana przez wikingów.
Przebieg służby:
Październik 2011 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Czerwiec 2012 - Awans na Mando`adPublicystyka:
Yautja a Mandalorianie
Współtworzenie Manda`Yaim Code


Aktywność Fandomowa:
Avangarda 8
Służewakcji (Trooping)
Dzień dziecka 2013, Warszawa (Trooping)
Skiercon 2013 (Trooping)
Polcon 2013 (Prelekcje)
Avangarda 2014
StarForce 2014 (Trooping)


Aktywność Encyklopedyczna:
Współtworzenie tekstu o rękawicach do zbroi


Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,175,121 unikalne wizyty