Komiks Star Wars 14 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 1 dni
Premiera 8. odcinka The Bad Batch za 3 dni
Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 8 dni
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 10 dni
Okiem Manda’Yaim #21
 
Okiem Manda`Yaim"Oko Manda'Yaim" zebrało w tym miesiącu cztery poniższe teksty, odpowiadające na pytanie: Jakie sceny z udziałem Mandalorian w rozmaitych filmach/filmikach podobają ci się w sposób szczególny? Gorąco zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami naszych członków.

Kuel: Oczywiście wypada przy takim temacie wspomnieć o scenach z epizodu piątego, w których to po raz pierwszy zauważyłem postać Boby Fett’a. Stojący na uboczu, gdzieś za Vaderem, na mnie zrobił wrażenie. Lecz zapewne jest to mało oryginalne. Tak samo jak sceny z Ataku Klonów, z lądowiska na Kamino, gdzie Jango porządnie poturbował Obi Wana, udowadniając, że Mandalorianin ma swoją wartość w walce z Jedi. Tak, to były dobre sceny.

Jednak, żeby być nieco bardziej oryginalnym- gdy pojawiła się Straż Śmierci w serialu Wojny Klonów, była ta krótka scena „prezentacji”, gdy Vizsla ukazał się Obi Wanowi i Satine w zbroi, zabijając jednego ze swoich podkomendnych. Choć nie jestem zwolennikiem Straży, to jednak był to obraz klimatyczny i miałem dzięki niemu cichą nadzieję, że wizerunek Mandalorian w TCW może jednak w jakiś sposób przetrwać nienaruszonym.


Dhadral: Bardzo chciałabym powiedzieć, że każda scena w filmach w której pojawiają się Mando jest piękna. Ale niestety tak nie jest. Zawsze mam dość nie fajne/mieszane uczucia gdy Boba wpada do jamy sarlacc’a. Ale, ale miało być o scenach, które lubię. Cóż w tej materii jestem fanką klasyki. Bo kto z nas nie kocha chwili gdy Boba mówi „He's no good to me dead”. Z poza filmów kinowych, hmm… Większość scen z udziałem Mandalorian z piątego sezonu The Clone Wars.
Szczególny sentyment mam też do pewnego materiału nie wykorzystanego w filmie.

Bo czasem właśnie tak się czuję…


hashhana: Ogólnie mówiąc w większości podobają mi się niemal wszystkie sceny z udziałem Mandalorian, ale żaden w jakiś szczególny sposób. Co jest zrozumiałe, skoro Tor Vizsla osobiście nigdy nie wystąpił w żadnym filmie, serialu czy grze.

Yuri: Fajnych i podobających mi się kawałków wymieniać mógłbym dużo, ale na potrzeby Oka skupię się na dwóch najważniejszych, najlepszych, najbardziej... klimatycznych. Chronologicznie pierwszy pochodzi z cutscenek z gry "Bounty Hunter", moment w którym Jango odzyskuje dostęp do swej broni i hełmu, i to jak je zakłada. Zwłaszcza hełm. Niezwykle ładna scena.

Druga to The Clone Wars i CAŁA sekwencja pojedynku między Maulem a Pre Vizslą. Majstersztyk i idealne ukazanie jak powinny wyglądać walki "zwykłych istot" z Force-Userami.Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 06 sierpnia 2015 20:09:36 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,661,167 unikalne wizyty