Rise of the Mandalorians
 
Tytuł: Empire at War: Forces of Corruption. Rise of the Mandalorians Zobacz też:
Empire at War: Forces of Corruption w Encyklopedii gier, Recenzja Empire at War: Forces of Corruptions
Producent: Rise of the Mandalorians to fanowski mod, którego autroem jest The Farseer Pozycje w MME związane z tą pozycją:
Postacie: Boba Fett, Goran Beviin, Ram Zerimar, Novoc Vevut Miejsca: Mandalora Pojazdy: Droid bojowy typu Bazyliszek, Śmigacz policyjny Pursuer', Pancernik klasy Keldabe, Korweta klasy Crusader, Myśliwiec StarViper, Czołg szturmowy klasy Canderous', Myśliwiec klasy Cabur, Myśliwiec szturmowy typu Gladiator, Kanonierka M22-T Krayt
Wydawca: -
Rodzaj rozgrywki: RTS
Data wydania: 15 czerwca 2019
Platforma(y): PC

Recenzja Marika Do góry

Rise of the Mandalorians to mod do gry Forces of Corruption. Mod usuwa frakcję Konsorcjum Zanna, a na jej miejsce daje frakcję Mandalorian, z nowymi jednostkami i bohaterami, a także mocno modyfikuje frakcję Rebelii zamieniając ją na Nową Republikę z nowymi jednostkami i bohaterami. Również Imperium zostaje mocno zmodyfikowane. Ponadto do innych ważnych zmian należy niewątpliwie zwiększenie limitu jednostek podczas bitew zarówno w kosmosie, jak i na powierzchni planet. Osobiście bardzo mnie cieszy ta zmiana, gdyż bitwy nabierają dzięki temu rozmachu i są bardziej epickie.

Niestety mod ma często jeden poważny błąd, którym jest to, że frakcja Nowej Republiki nie robi praktycznie nic. Owszem, ich jednostki odpowiedzą ogniem, ale nie wykonają żadnego ruchu w stronę nieprzyjacielskich oddziałów. Ponadto jeśli zainstalujemy moda na polskiej wersji gry, to wszystkie nowo dodane jednostki nie będą miały żadnego opisu poza krótkim “MISSING”, co trochę utrudnia grę.

Niemniej pomijając te błędy, (które zresztą nie pojawiają się na wszystkich wersjach gry) to mod jest naprawdę solidnie zrobiony i jest prawdziwą gratką dla wszystkich fanów Mandalorian.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,693,307 unikalne wizyty