Relacje z konwentów 2009
 
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
2020 2021
Witaj! W tym artykule znaleźć można mniej lub bardziej szczegółowe relacje z rozmaitych imprez (konwentów, większych spotkań fanów, itp.) w których uczestniczyli członkowie Manda`Yaim. : )

Pierwszym większym konwentem, na którym pojawiła się większa ilość członków M`Y były Wrocławskie Dni Fantastyki, odbywające się w dniach 15-17 maja 2009 r. w Centrum Kultury "ZAMEK". Obecni byli tam: Immo, Heavy Metal Mando, X-Yuri, Faultfett, Dev, Urthona, oraz formalnie niezaliczający się jeszcze wtedy do członków M`Y, ale traktowany przez nas całkowicie jak "swój", Strider (po DFach został członkiem Manda`Yaim już oficjalnie : ) )
Oprócz tradycyjnego integrowania się z innymi fanami, paru rozmów wewnętrznych na temat Mandalorian i M`Y, udało nam się zrobić także wspólną fotkę z przebywającymi na konwencie aktorami którzy grali w SW, Geraldem Home oraz Garrickiem Hagonem : )


Kolejną okazją do, co prawda, skromniejszego, bo tylko 5-osobowego spotkania Mandalorian (Heavy Metal Mando, X-Yuri, Strider, Urthona i Mini) był organizowany w Łodzi, w dniach 27-30 sierpnia Polcon 2009. A właściwie, z pewnego punktu widzenia, na konwencie pojawiło się sześć osób będących członkami Manda`Yaim - wszakże, jednym z dwóch aktorów grających w SW, którzy przybyli do Polski w tych dniach, był Jeremy Bulloch, którego obecność była zarazem głównym powodem przybycia większości z nas na ten konwent. A dlaczego sześć ? Cóż, wręczyliśmy Jeremy'emu tytuł Honorowego Członka naszej organizacji, który przyjął bardzo entuzjastycznie. : ) Większa część Mandalorian, którzy przybyli na Polcon, była na nim tylko w sobotę, jedynie Urthona był od początku, czyli od czwartku, no i oczywiście Bulloch... : P Dla formalności, drugim aktorem będącym na konwencie był Richard LeParmentier : ) Inną wartą wspomnienia osobą jest Raith, osobnik, którego piszący ten artykuł (czyli X-Yuri) miał okazję spotkać "na żywo", po dość długim okresie znajomości, a reszta Mandalorian poznać, a który jakiś czas później sam został członkiem Manda`Yaim.
StarForce 2009, konwent-festyn, jak to ktoś określił, miał miejsce w dniach 11-13 września 2009 roku, w Toruniu. Na miejscu stawiło się siedmiu członków M`Y: Heavy Metal Mando, X-Yuri, Strider, Mini, Urthona, Gajowy oraz Dev. Poza wspomnianymi osobami warto napomknąć o będących na konwencie dwóch osobach posiadających mandaloriańskie zbroje, którymi byli Ben i Bounty Hunter. Poza standardowym integrowaniem się z fanami, szerzeniem drogi Mando, itp. Manda`Yaim miała też krótki występ na scenie, służący przybliżeniu ludziom naszej organizacji. Niestety, większość publiczności stanowiły dzieci, które nie należały do grupy wiekowej pod którą Dev przygotował naszą prezentację, ale jak stwierdziło kilku "nerdów" (w tym Sizar), sama prezentacja była bardzo fajna. Oprócz siedmiu członków M`Y na scenie przebywali z nami wcześniej wspomnieni dwaj panowie posiadający zbroje.

 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,175,199 unikalne wizyty