Relacje 2012
 
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
2020 2021 2022
Co stało się już swoistą tradycją, także w 2012 w marcu odwiedziliśmy Poznań, i odbywający się tam w dniach 23-25 marca Pyrkon. Na konwencie obecni byli następujący członkowie M`Y: Dinuirar, Gajowy, Kuel, Strid oraz X-Yuri. Relację i opis wrażeń z konwentu można przeczytać w tym artykule.


9-go czerwca w Przysieku pod Toruniem miał miejsce Festiwal Astronomiczny który swoją obecnością uświetnili członkowie Manda`Yaim - Dinuirar, Gajowy, Ryba, którzy wystąpili w zbrojach Mando, Arakyel w stroju Sandtroopera oraz Merr-Sonn wraz z synem; młodszy z nich przwydział swoją zbroję Fetta. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać w tym artykule.


Oddając głos Masterowi: 25. czerwca 2012 w Olsztynie odbyło się spotkanie, jakiego nie było w stolicy Warmii i Mazur od bardzo dawna. W budynku Liceum Ogólnokształcącego nr XIII i Gimnazjum Akademickiego zebrali się fani z Olsztyna, Torunia i Bydgoszczy by promować uniwersum George’a Lucasa wśród uczniów szkoły. Co ma wspólnego z tą akcją Manda’Yaim? Wśród osób, które pomagały zorganizować cały event znalazło się kilku członków tej organizacji, którzy po przebraniu się wyszli na salę prelekcyjną w strojach Mandalorian i imperialnego szturmowca. Całe spotkanie trwało około dwóch godzin. W tym czasie odbyły się dwie prelekcje (o polskim fandomie i Gwiezdnych Wojnach od podstaw) i konkurs, w którym można było wygrać książkę pt. "Revan". Gdy uczniowie się rozeszli, chętni mieli możliwość sfotografowania się z przebranymi fanami. Gdy i ta atrakcja dobiegła końca, olsztyńscy fani zabrali gości z województwa kujawsko-pomorskiego na obiad, a następnie odprowadzili ich na wcześniej ustalone miejsce i pożegnali się.


W dniach 29-30 czerwca połączone siły Manda`Yaim i TISW brały udział w akcji w Szczecinie, gdzie promowały sklep patronacki LEGO.
Pojawiło się tam czterech Mandalorian - miejscowy Araxuss oraz trzej przyjezdni; Dinuirar, Gajowy i Ryba.


W dniach 26-29 lipca w Warszawie miał miejsce konwent o wdzięcznej nazwie Avangarda 8, w tym roku obfitujący w punkty programu SW, w których tworzeniu brali udział także członkowie M`Y - Kuel, Egzar i Adenn. Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać w tym artykule.


1 września w Warszawie (Służew) miała miejsce akcja Służewakcji w której brali udział fani w strojach skupieni w Warszawskim Fanklubie Star Wars - CenterPoint. Wśród nich znalazło się trzech członków M`Y, a byli to Kuel, Egzar i Adenn Tor, obecny był tam także Piner Tor, jednakże "w cywilu", to znaczy bez zbroi.


W dniach 7-9 września w Bydgoszczy (oraz, w niedzielę, w Grabowcu) miał miejsce zlot fanów, StarForce 2012, w którym wzięła udział rekordowa liczba członków Manda`Yaim! Stawiło się nas tam aż dwudziestu dwóch - X-Yuri, Gajowy, Radok, Urthona, faultfett, Immo, Strid, Arakyel, Araxuss, Delta13, Dinuirar, Kam Marev, KatharSIS, Kuel, Merr-Sonn, Rate, Roach, Ryba, Sebastian, Commander Milo, Michet i Vhipir. A jeśli liczyć dwójkę, która przyjęta do M`Y została podczas zlotu, czyli Araneę i Rexa, to liczba wzrasta do dwudziestu czterech. No i nie można zapomnieć o tym, że obecny był również nasz Członek Honorowy, Jacek Drewnowski! Szczegóły na temat tego zlotu można poznać czytając naszą relację.


W dniach 5-7 października w Toruniu odbył się Copernicon 2012, na którym stawiło się sześciu członków M`Y - Gajowy, Dinuirar, Aranea, Merr-Sonn, Commander Milo i Ryba. Szczegóły na temat konwentu można poznać czytając naszą relację.


Ostatnią imprezą 2012 roku były V urodziny TISW, Manda`Yaim i Sugaty, również odbywające się w Toruniu. Stawiło się na nich jedenastu Mandalorian: Ryba, Merr-Sonn, Commander Milo, Delta13, Kuel, KatharSIS, Gajowy, Dinuirar, Aranea, Vhipir i Strid. Szczegóły na temat imprezy oraz galerię z towarzyszącej jej Mando-sesji można poznać zaglądając tutaj.


 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 21,693,587 unikalne wizyty