Relacje 2018
 
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
2020 2021 2022


Rok 2018 zaczął Egzar, wybierając się na Holokron, który miał miejsce w Łodzi. O tym jak było, przeczytacie w relacji.


Pod koniec kwietnia Nomi, Payback, Iskra oraz Mahiyana świętowali 10te urodziny Krakowskiego Fandomu. O tym jak się bawili przeczytacie w relacji.


Następnie w maju Aranea, Ryba, Rangka'ra, Sh`ehn, Arakh oraz Iskra pojechali na Gwiezdny Dzień w Solcu Kujawskim. Jak było dowiecie się z relacji.


Jeszcze w tym samym miesiącu odwiedziliśmy Pyrkon w następującym składzie: Mahiyana, Morrigan, Jasse, Kirył, Iskra, Sh`ehn, Aranea, Korras oraz Arneun. Jak się bawiliśmy dowiecie się z relacji!


Do tego na sam koniec maja Sh`ehn wzięła udział w akcji promocyjnej księgarni TAKCzytam. Jak to wyglądało dowiecie się z jej relacji.


Na przełomie czerwca i lipca Arakh oraz Mahiyana odwiedzili Wrocławskie Dni Fantastyki. O tym jak było dowiecie się z relacji


W połowie lipca Dhadral, Iskra, Kirył, Mahiyana, Morrigan, Rangka`ra i Ryba wpadli do Torunia na odbywający się tam Polcon. W relacji dzielą się wrażeniami z tego konwentu.


Niedługo później, bo w ostatni weekend lipca, Arneun, Egzar, Kirył, Mahiyana, Sh`ehn, Vhipir, Rangka`ra oraz Ryba zawitali do Skierniewic na kolejną edycję Skierconu. Jak zawsze, przygotowaliśmy dla was relacje.


Za to w sierpniu, Korras oraz Mahiyana odwiedzili Żywiec, w którym odbywał się Funcon. O tym jak było dowiecie się z relacji.


W wyjątkowo licznym składzie odwiedziliśmy też odbywający się we wrześniu Copernicon. W Toruniu pojawiło się dwanaścioro vode:  Aksymand, Aranea, Arneun, Dinuirar, Iskra, Jasse, Kirył, Mahiyana, Morrigan, Rangka`ra, Ryba  i Sh`ehn. Ponadto, już podczas samego konwentu, dołączył do nas T`Rez Faber. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.


Następnie, w połowie października T`Rez Faber wziął udział w pierwszej edycji Akademii Jedi w Inowrocławiu. O tym jak poszło, dowiecie się z relacji.


Do tego, jeszcze w październiku Dhadral wzięła udział w Falconie w Lublinie. O tym jak się bawiła, dowiecie się z relacji.


Ostatnim październikowym konwentem, na który wybrała się Dhadral, był Comic Con Warszawa. O tym jak było, dowiecie się z relacji.


 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,733,943 unikalne wizyty