Relacje 2019
 
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019


Pierwsze wydarzenie 2019 roku to XXVII finał WOŚP w Markach - można tam było spotkać odzianego w beskar`gam Ratbora. O jego wrażeniach poczytacie w relacji.


Wraz z początkiem marca miała miejsce GRAWITACJA - Dzień Gier Planszowych na UMK. Z tej okazji w Toruniu pojawili się Arneun, Dinuirar, Iskra, Rangka`ra, Ryba, Sh`ehn oraz T`Rez Faber. O tym, jak się bawiliśM`Y poczytacie tutaj.


Miesiąc później Kirył, Ratbor i Mahiyana odwiedzili Holokron - konwent organizowany przez Łódzki Fanklub Star Wars. Ich relacje z wydarzenia znajdziecie tutaj.


Pod koniec kwietnia po raz kolejny pojawiliśmy się na Pyrkonie jako wystawcy Strefy Fantastycznych Inicjatyw. Do Poznania przybyło aż dziewiętnaścioro Mandalorian: Aranea, Arakh Ha`an, Arneun, Behot, Dhadral, Iskra, Jasse, Korras, Kirył, Kuel, Maggy, Mahiyana, Morrigan, Oix, a także Ratbor, Rangka`ra, Ryba, Sh`ehn i T`Rez. Szczegóły możecie poznać zaglądając do relacji.


Od Pyrkonu nie minął nawet tydzień, a M`Y już wyruszaliśmy podbijać Solec Kujawski. Na obchodach III Gwiezdnego Dnia, organizowanego przez Soleckie Centrum Kultury pojawili się Arakh Ha`an, Aranea, Arneun, Mahiyana, Rangka`ra, Ryba i Sh`ehn. Do tego podczas trwania samej imprezy dołączyli do nas Hubh Iih i Lirway. Wszystkiego dowiecie się z relacji.


Na początku lipca, tak jak w poprzednich latach, pojawiliśmy się też na wrocławskich Dniach Fantastyki. Do Leśnicy wybrali się Arneun, Mahiyana, Sh`ehn i Ozzik. Relacje z tego wydarzenia znajdziecie tutaj.


 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2018
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 12,486,340 unikalne wizyty