Relacje 2014
 
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
2020 2021 2022


Jak co roku w marcu odwiedziliśmy Pyrkon 2014 w Poznaniu, gdzie stawili się: Ryba, Kuel, Krayt, Egzar, Vhipir, Roach, Rangka`ra, Dinuirar, Rate Kadala, Araxuss, Gajowy, Merr-Sonn, Commandor Milo, Radok, Kal, Kam Marev, Michet, Ozzik, Urthona, Jok, Faultfett, Equuiteremh, Iskra, Serim`ika, Aranea. Szczegóły, jak zwykle, w relacji.


Pod koniec maja odwiedziliśmy także pierwszą edycję nowego konwentu na fandomowej mapie Polski - SpaceConu, mającego miejsce w Rybniku. Stawili się na niego: będący organizatorem Kal, a także inni członkowie M`Y; Radok, Ryba, Rangka`ra, Vassk, Iskra, Ijaat Intari, KatharSIS, Urthona i Aranea. Relacja.


Tuż przed właściwym Dniem Dziecka, 24 Maja na Służewiu w Warszawie miała miejsce akcja zorganizowana z okazji wyżej wspomnianego święta, organizowana przez lokalnych fanów SW, zgromadzonych w ramach Centerpointu. Z ramienia M`Y w akcji tej udział wzięli Kuel, Adenn i Egzar.


Początkiem sierpnia odwiedziliśmy także dziewiątą edycję odbywającej się w Warszawie Avangardy. Stawili się tam: Kuel, Ryba, Rangka`ra, Dinuirar, Adenn Tor, Piner Tor i Egzar. Wszelkie szczegóły w relacji.


Siódmego września miała miejsce kolejna akcja w Warszawie,w której udział brał Centerpoint, a więc także kilka osób będących członkami Manda`Yaim. Podczas otwarcia nowej siedziby Służewskiego Domu Kultury z naszego ramienia troopowali Kuel, Adenn i Egzar.


Kolejne dwie imprezy jakie odwiedziliśmy miały miejsce w przeciągu dwóch tygodni w Toruniu - pierwsza to odbywający się w dniach 19-21 września Copernicon. Troopowali tam Rangka`ra, Ryba, Dinuirar, Oix Fenn, Ozzik, Vhipir, Dhadral i X-Yuri, w cywilu natomiast pojawiły się Mahiyana, Serim`ika, Aranea i Iskra.Nasza relacja.


Druga impreza w Toruniu to oczywiście StarForce odbywający się 4-go października. W zbrojach zjawili się tam Krayt, Rangka`ra, Ryba, Egzar, Dinuirar, Oix Fenn, Dhadral, X-Yuri, Radok, Gajowy, Sh`ehn, Araxuss, Adenn Tor i Merr-Sonn, ponadto w cywilu byli obecni Serim`ika, Iskra, Aranea, Vhipir i Joosz`ek. Relacja.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 19,648,548 unikalne wizyty