Relacje 2013
 
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
2020 2021 2022
Rok 2013 rozpoczęliśmy od skromnej wizyty na 50. spotkaniu Krakowskiego Fandomu, na którym obecni byli Shwarrz, Nomi oraz Mahiyana. Więcej informacji w relacji napisanej przez Mah.


Pierwszym konwentem, jaki odwiedziliśmy w tym roku, był natomiast poznański Pyrkon 2013, na którym stawiło się aż szesnaście osób! Byli to X-Yuri, KatharSIS, Ryba, Dinuirar, Aranea, Vhipir, Mynock, Rex Vao, Araxuss, Ozzik, Merr-Sonn, Milo, Kam Marev, Michet, Delta13 oraz Kuel.. Szczegóły, jak zwykle, w relacji.


W kwietniu lokalnymi siłami wpadliśmy też na wrocławski Tatooine III, gdzie pojawiło się dwóch członków M`Y, Delta13 i Urthona.


Pod koniec kwietnia wpadliśmy do Bielska na Grojkon 2013 w 7-osobowej grupie, na którą składali się KatharSIS, X-Yuri, Gajowy, Kal Ashi, Delta13, Mahiyana oraz Radok. Oprócz troopingu prowadziliśmy tam także SW-punkty programu - więcej szczegółów i zdjęć w relacji.


W maju nie próżnowaliśmy - wpadliśmy, między innymi, do Grudziądza, na tamtejszą utrzymaną w klimacie SF noc muzeów. Na miejscu stawili się Ryba, Gajowy, Dinu, Merr-sonn, Milo, Arakyel i Aranea, a szczegóły na temat akcji znaleźć można w relacji.


Jedną z akcji w maju były wrocławskie Dni Fantastyki 2013, gdzie zawitaliśmy 6-osobową grupą, na którą składali się Ryba, Dinuirar, Delta13, Kal Ashi, Mahiyana i Urthona. Więcej szczegółów i zdjęć w relacji.


Czerwiec był niezwykle aktywnym miesiącem dla M`Y - już na samym początku przeprowadziliśmy aż trzy równoległe akcje/troopingi z okazji dnia dziecka!
We Włocławku stawili się Ryba, Dinuirar, Aranea, Vhipir i Mynock; można poczytać o tym w relacji.

W Warszawie troopowali Kuel, Adenn Tor, Egzar oraz Arakyel

Natomiast w Szczecinie, w Klinice św. Mikołaja stawili się Araxuss i Ozzik


W połowie czerwca odwiedziliśmy także Astrofestiwal, odbywający się w miejscu znanym jako Zławieś Wielka. W akcji udział brali Ryba, Dinuirar, Aranea, Mynock, Vhipir, Merr-Sonn i Milo, a relacja z niej znajduje się tutaj.


Końcem czerwca zajrzeliśmy natomiast do Wałbrzycha, gdzie miał miejsce weekend z Gwiezdnymi Wojnami. W akcji udział brali X-Yuri, Delta, Iskra, Dinuirar, Ryba, Aranea i KatharSIS, a szczegółową relację z niej znaleźć można tutaj.


W dniach 20-21 lipca miał miejsce odbywający się w Skierniewicach konwent Skiercon, na którym było dwóch członków M`Y, Adenn Tor i Egzar. Krótka relacja.


Na mające miejsce w Essen w Niemczech Celebration Europe II nasza ekipa także musiała zajrzeć. Pojechali tam Ryba, Dinuirar, Mahiyana oraz Serim`ika, a ich relacje i dużo, dużo zdjęć można znaleźć tutaj.


Równolegle z powyższa akcją, w Krakowie na Krakonie troopował jeden członek M`Y, KatharSIS. Więcej informacji tutaj.


25. sierpnia troje naszych członków wzięło także udział w akcji w centrum handlowym w Jastrzębiu Zdroju. Byli to Kal Ashi i KatharSIS w zbrojach oraz Ijaat Intari w cywilu.


W dniach 29.08 - 1.09 wpadliśmy także do Warszawy na odbywający się tam Polcon. Stawili się: Kuel, Ryba, Dinuirar, Mahiyana, Serim`ika, Aranea, Egzar, Adenn, Iskra, Vhipir i Mynock, a szczegóły na temat akcji znajdują się w relacji.


Niedługo później, bo w dniach 5-7 września, dwoje z naszych Vode wraz z członkami innych organizacji brało udział w Pożegnaniu Lata w Szczecinie. Byli to Serim`ika i Ozzik, szczegóły standardowo w relacji


W dniach 13-15 września nasze siły nawiedziły Toruń i tamtejszy Copernicon. Przybyli tam Ryba, Dinuirar, Serim`ika, Aranea, Iskra, Vhipir, Mynock, KatharSIS, Kal Ashi, Dhadral, Ranga`ra, X-Yuri i Merr-Sonn. Szczegóły w relacji.


13. października nasze siły stawiły się na Fantasy Expo we Wrocławiu. Przybyli tam Ryba, Dinuirar, Aranea, Delta13, KatharSIS, Kal Ashi i Rangka`ra. Szczegóły w relacji.


W dniach 8-11 listopada odwiedziliśmy Falkon w Lublinie. Stawili się tam Ryba, Dinuirar i Rangka`ra, korzystając z okazji wręczyliśmy także Honorowe Członkostwo Kevinowi J. Andersonowi. Szczegóły w relacji.


16-go listopada natomiast, dwuosobowa ekipa odwiedziła mającą miejsce w Chorzowie Wystawę Modeli. Stawili się tam Kal Ashi i KatharSIS, poniżej zaś kilka zdjęć z tejże akcji.


W dniu 30. listopada braliśmy udział w kolejnej już edycji StarForce'a, ponownie w Toruniu. Stawili się tam Aranea, Roach, Serim`ika, Ryba, Rngka`ra, Dhadral, Dinuirar, Iskra, Delta13, Jok, Arakyel, Kuel, Araxuss, X-Yuri, KatharSIS, Gajowy, Ozzik, Commander Milo, Merr-Sonn, Rate Kadala, Rex, Vassk i Vhipir, swą "premierę" miał tam też nasz Obóz Mandaloriański. Szczegóły w relacji.


 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,733,930 unikalne wizyty