Członek: Shwarrz
 
Imię: Shwarrz
Pseudonim artystyczny: Payback
Kryptonim operacyjny: Ne`tra
Ranga: Akaan`birov Verd
Planeta pochodzenia: Togoria
Kolor oczu:: zielone
Kolor włosów: Czarne futro

Shwarrz urodził się na Togorii. Wychowany został przez swój klan w sposób czysto togoriański, nie brakowało mu również niczego do życia, a jego przeznaczeniem było zostanie łowcą. Jednak kiedy rósł odzywała się coraz bardziej pewna dość nietypowa cecha charakteru: chęć do jakiegokolwiek działania i do poszukiwania przygód. Przez pewien incydent ze statkiem handlowym, który dla bezpieczeństwa klanu rozwiązany zakulisowo, zabroniono mu posiadać swojego mosgotha, co było dla niego straszną karą - świetnie radził sobie ze zwierzętami i zdążył się już zaprzyjaźnic z okazem, który wychowywał od dziecka.
Ten incydent przepełnił czarę goryczy, Togorianin postanowił poszukać przygód w szerokiej Galaktyce. Tułał się na początku, zaciągał na coraz to nowe statki, aż w końcu trafił do załogi pirackiej. Przez parę ładnych lat, pięć jeśli dobrze liczył, latał z nimi, chociaż nie do końca podobał mu się sposób działania tych ludzi - nienawidził ich pędu do zaspokajania prymitywnych żądz za wszelką cenę. Znosił to jednak przez pewien kłopotliwy dług, który spłacił za niego kapitan - tak samo zdeprawowany jak cała załoga - na początku służby. Praktycznie dług został spłacony już dawno, ale dowódca miał na ten temat inne zdanie.
Aż kiedyś pojawiła się Ona, Mandalorianka, miała zlecenie na głowę kapitana. Część załogi - było kilku takich, którzy myśleli podobnie jak Shwarrz - wykorzystała to i wszczęła bunt. Togorianin niestety stanał po przegranej stronie barykady, buntownicy zodtali wycięci w pień. Wierna załoga kapitana chciała go zabić. Strzał, który miał to wszystko zakończyć nigdy nie nadszedł, uratowała go. Tym samym według kodeksu honorowego Togorian Ona posiadła jego Zycie, aż do czasu gdy spłaci ten dług życia. Od tamtej pory nie odstępował jej na krok, zawsze z nią pracował. Postępował zgodnie z własnymi zasadami, a jej przydawały się jego instynkty łowcy i drapieżny wygląd.
Z czasem spłacił dług życia, ale bardzo przywiązał się do pięknej Nomi. Twi'lekkanka wprowadziła go w kulturę Mandalorian, której zasady okazały się bardzo podobne do tych, które wpajano mu w młodości. Nie miała nic przeciwko temu, więc pozostał z nią. Okazało się, że było to po myśli obojga, choć bali się jawnego okazywania radości jaką im to sprawiło. Teraz jako, dwoje Mandalorian pracują ze sobą, a więź między nimi już dawno przekroczyła nie tylko granicę partnerstwa, ale i przyjaźni, co obydwoje bardzo sobie cenią.
Po którejś wyprawię zahaczyli, nawet o Togorię, gdzie prawie nikt z dawnego klanu i przyjaciół go nie rozpoznał. Prawie... jedynie wierny mosgoth, którego odebrano mu, wydawałoby się, w poprzednim życiu, od razu ucieszył się na jego widok. Początkowo niechętna Nomi, zgodziła się na zabranie go z nimi Zwierze nie odpuszczało ich na krok, a Shwarrz obiecał nauczyć ją na nim latać.

Nigdy nie miał na własność żadnego statku, ale odkąd zaczął pracować z Nomi, wrpowadzili w jej statku razem wiele zmian i stał on się teraz niejako ich wspólną własnością. Niektóre modyfikacje były czysto kosmetyczne - poniesienie sufitów, zamątowanie obszerniejszych foteli. Pewne dodatki wczyniły jednak "Doashim'a" bardzo użytecznym w łowach. Dodatkowe wyrzutnie rakiet Morne-3, generatory osłon o podwójnej mocy, oraz sieć magnetyczna w ładowni (do zleceń na dużą zwierzynę) to tylko niektóre z licznych dodatków.

Shwarrz, jest dobrze zbudowanym, choć stanowczo niskim Togorianinem - ma jedynie 2,5 metra wysokości, co na innych istotach i tak zawsze robi pożądane wrażenie. Ma sierść o lśniącym czarnym ubarwieniu, z pojedynczymi cienkimi białymi pasmami. Świetnie czuję się w walce wręcz i kiedy wpadnie w swój bitewny nastrój nic go nie zatrzyma. Natomiast noże, które nosi służą mu jedynie do rzucania - zawsze trafia. Blaster nie należy jednak do jego ulubionych broni, chociaż ciągle ćwiczy celność, pod okiem partnerki - specjalnie dostosowała do niego GLX Firelance'a. Shwarrz posiada cechy właściwe połączeniu Mando-Togorian: honorowość, buta, odwaga, cynizm, waleczność, zdolność do poświęceń dla rodziny, poczucie humoru i (czasem nadmierna) pewność siebie. Rozszarpie na drobne kawałki każdego, kto tylko choćby tknie Nomi, i rozsieje je po całej Galaktyce jak długa i szeroka.
Ehm... no ten... to by było na tyle.
A tak serio. Na imię mam Mateusz, ale rzadko go używam - słysząc go pod swoim adresem budzą się we mnie instynkty mordercy (oczywiście istnieje kilka osób uprzywilejowanych, które mogą sobie na to pozwolić) Mieszkam w najpiękniejszym mieście jakie kiedykolwiek mogło powstać na całym świecie tj. w Krakowie. Urodzony w roczniku 93.
Postać Shwarrz'a jest w ogromnym stopniu odzwierciedleniem mojej osoby: honorowość, buta, złośliwość dla tych, którzy są przeciw mnie,waleczność, zdolność do poświęceń dla rodziny i najbliższych -jest najważniejsza, poczucie humoru i (czasem nadmierna) pewność siebie. Do tego faktycznie najlepiej czuje się w walce wręcz i w świecie rzeczywistym również rozszarpię każdego, kto choćby tknie Nomi.
Jeśli chodzi o SW to filmy oglądałem dawno i to nie od nich się zaczęło. Zaczęło się od gry Empire at War jakoś w roku 2006, a potem były książki w których się calkowicie zakochałem. Teraz już jestem dumnym posiadaczem pełnej kolekcji wydanej przez Amber. Komiksów SW raczej nie czytuję,z drobnymi wyjątkami. Dzięki bastionowi i Krakowskiemu fandomowi poznałem Nomi, która przekonała mnie, że warto dołączyć do M'Y - Vor'e, cyar'ika!
O innych zainteresowaniach:
-wschodnie sztuki walki
-historia starożytna (głównie Egipt)
-świat Marvela
-muzyka dowolna jeśli tylko jakiś utwór mi się spodoba
O uzdolnieniach:
-Trenuje judo i karate od lat
-Jestem kompletnie amuzykalny
- i jeszcze jakieś inne głupoty, ale nie lubię o tym pisać...
Kontakt:
mail: revan22@vp.pl
GG: 8263686
Bastion: Payback

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,174,818 unikalne wizyty